جزییات خدمات

لنگرگاه اختصاصی

این شرکت با بیش از ۳۰ سال تجربه در ارائه خدمات بندری ، دارای لنگرگاه اختصاصی با دو بخش سکوی بارگذاری و پل دسترسی برای عبور از لوله های شیمیایی و دسترسی به سکوها و همچنین منوهای دلفین برای اسکله و دو دلفین شناور است. مهار کشتی هایی که قادر به مهار و بارگیری حداکثر ۱۵۰۰۰ تن متریک هستند ، که در حال احیا و احیاء امکانات اتصال سایت به آخرین وضعیت هنری هستند. این طرح امکان قایقرانی کشتی ها را تا ۱۵۰۰۰ تن با گرفتن ۸.۱۰ متر امکان پذیر می کند.

حمل و نقل زمینی

حمل و نقل زمینی این شرکت با استفاده از خدمات ناوگان حمل و نقل خود می تواند انواع کالاهایی از جمله مواد شیمیایی ، پتروشیمی ، مایعات و بسته های بزرگ کانتینر را با انواع کامیون های موجود در ناوگان حمل و نقل حمل کند. و این را با یک قیمت استاندارد و رقابتی در سراسر کشور مدیریت کنید.

حمل و نقل ریلی

حمل و نقل ریلی این شرکت می تواند با کمک کادر فنی مجرب خود خدمات حمل و نقل ریلی مورد نیاز CIS و کشورهای اروپای شرقی را به همراه عملیات بارگیری و تخلیه ، ترخیص کالا از گمرک و ترخیص صادرات و واردات با قیمت رقابتی ارائه دهد.

حمل و نقل دریایی

حمل و نقل دریایی شرکت با توجه به شرکتهای پیمانکاری خود می تواند حمل و نقل کالا را به بنادر مورد نظر با نرخ رقابتی در CFR و CIF بصورت زیر ارسال کند:
o خدمات حمل و نقل عمده مواد شیمیایی و پتروشیمی
o خدمات حمل و نقل کانتینر و فلکسی
خدمات حمل و نقل از مبدا و تحویل به مقصد
خدمات حمل و نقل بار
خدمات مخزن ISO Flex Tank؛ امروزه Flex Tank یکی از اقتصادی ترین و ایده آل ترین راه ها برای انتقال مایعات بی خطر از مواد شیمیایی و پتروشیمی است. هر مخزن فلکسی در یک ظرف ۲۰ پا قرار دارد و به یک مخزن منتقل می شود که به نظر می رسد جایگزین مناسبی برای روش Bulk است

خدمات تجاری و گمرکی

این شرکت قادر به تهیه محموله های فرآورده های نفتی و مواد شیمیایی فله CFR در سراسر جهان است.
o مشارکت در صادرات و واردات
o ترخیص کلیه آداب و رسوم موجود در کشور
o کسب نمایندگی از شرکتهای خارجی
o باز بودن اعتبارات ال سی
o خرید خارجی برای اشخاص حقیقی و حقوقی
o سفارش خدمات مشاوره تجاری
o مشاوره در زمینه بازاریابی و فروش محصول در بازارهای داخلی و خارجی
oمشاوره در مورد مقررات صادرات و واردات و تعرفه های گمرکی
o مشاوره حقوقی در زمینه تجارت