info@cps.ir

۰۳۱-۳۶۲۸۶۲۴۱

خدمات

متن سربرگ خود را وارد کنید

حمل و نقل زمینی

این شرکت با استفاده از خدمات ناوگان حمل و نقل وسیع طرف قرداد خوئ، می تواند حمل و نقل انواع مواد وکالاهای نظیر مواد شیمایی و پتروشیمایی مایع و بسته های بزرگ و کانتینر  را با انواع کامیون های موجود در ناوگان حمل و نقل با قیمتی متعارف و رقابتی به اقصی نقاط کشور،  مدیریت نماید.

حمل و نقل دریایی

شرکت بازرگانی و بندری ایران با توجه به شرکت های طرف قراداد خود، می تواند محموله های صاحبان کالا را به مقصد بنادر مورد نظر با نرخی رقابتی و به صورت CFR و CIF ب شرح زیر حمل می نماید:

حمل و نقل توسط فلکسی تانک

امروزه فلکسی تانک یکی از راه های ایده آل و اقتصادی جهت حمل مواد مایع بی خطر شیمیایی و پتروشیمیایی می باشد .هر  فلکسی تانک در یک کانتینر ۲۰ فوتی قرار گرفته و آن را تبدیل به یک مخزن حمل می نمایدکه جایگزین مناسبی برای روش بالک می باشد.

تولید و فروش LABSA

با توجه به فعالیت های شرکت در سال 1398 ، شرکت بازرگانی و خدمات بندری ایران نسبت به تبدیل الکیل بنزنین خطی LABSA اقدام نمود واز تاریخ مذکور خدمات تولید و فروش  LABSA  را به خریداران داخلی و خارجی ارائه می نماید .

اسکله اختصاصی

این شرکت با بیش از ۳۰ سال سابقه در زمینه ارائه خدمات بندری، دارای اسکله اختصاصی از نوع اسکله های فلزی متعارف مختص تخلیه و بارگیری محصولات نفتی و مواد شیمیایی مایع و متصل به ساحل می باشد . سازه اسکله شامل پل دسترسی تک دهانه به طول ۳۰ متر و عرض ۲/۵ متر می باشد که به وسیله ۴ شمع فلزی عرشه عملیاتی را به ساحل متصل نموده است .همچنین عرشه عملیاتی که محل استقرار تجهیزلت تخلیه و بارگیری و اطفاء حریق می باشد یه طول ۱۸ متر و عرض ۱۴ متر بر روی ۹ شمع فلزی واقع گردیده است . اسکله این شرکت دارای دولفین های پهلو گیری و دولفین های مهاربندی می باشد و با امکانات موجود امکان ورود شناور و کشتی های با ظرفیت حداکثر ۱۰ الی ۱۲ تن را فراهم می باشد .

خدمات کنترل کیفیت و آزمایشگاهی

آزمایشگاه کنترل کیفی شرکت بازرگانی و خدمات بندری ایران با دارا بودن کادر مجرب و تجهیزات به روز آزمایشگاهی ، دارای تاییدیه صلاحیت آزمایشگاه همکار از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می باشد که قادر به آزمایش و اندازه گیری گستره وسیعی از مواد شیمایی و نفتی از جمله الکیل بنزنین خطی ، نرمال پارافین ، الکلیات سنگین ، نفت کوره و …می باشد .

اجاره مخزن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.